T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Belediye Başkanı Yazgı, 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

Güncelleme Tarihi: 11/01/2019


web1.JPG
14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek, sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutladı. Sağlık çalışanlarına karanfil ve hediye paketi verdi. 
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, hastane ziyaretinde, Başhekim Prof. Dr. Hakan Bingöl'ü makamında ziyaret etti. Başhekim nezrinde tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı. 
Ziyarette Başhekim Prof. Dr. Bingöl ile birlikte İl Sağlık Müdür Yardımcıları Dr. Deniz Ceylan, Dr. Mustafa Aliç ve Dr. Zahid Kaya, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Metin Güzel, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayşe Karanfil, Başhekim Yardımcıları Dr. Sibel Çiğdem Öztürk, Dr. Ahmet Korkmaz'da hazır bulundu. 
Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve beraberindekiler, Abdülmetin Ekecik Acil Servisini de ziyaret ederek, doktor,hemşire, sağlık memuru, tıbbi sekreter ve yardımcı sağlık personellerin tıp bayramlarını kutladı. 
Sağlık çalışanlarına karanfil ve hediye paketi veren Başkan Yazgı, Acil Serviste tedavi olmakta olan hasta ve hasta yakınlarına da geçmiş olsun dileklerinde bulundu.