T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Personelle "Hayırlı Olsun" toplantısı

Güncelleme Tarihi: 11/01/2019

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hakan Bingöl, 2 Nisan itibarı ile kadrolu personel olan Veri giriş personelleri ile bir toplantı yaparak, onlara hayırlı olsun dileklerini iletip, uyarılarda bulundu. 

Başhekimin Sekreterlerle toplantısı web.JPG

Başhekim Prof. Dr. Bingöl’ün toplantısına İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Metin Güzel, Kalite ve Destek Hizmetleri Müdürü Şahin Tüysüz’de katıldı.

Başhekim Bingöl, veri girişi yapan personele hayırlı olsun dileklerini ileterek, bazı konularda uyarılarda bulundu.

Son günlerde veri girişi yapan personellerle ilgili artan şikayetleri de anlatan Başhekim Bingöl, hasta ve hasta yakınları ile kurdukları iletişime ve kullandıkları dile dikkat etmelerini, mesai saatlerine uymalarını istedi. 2 Nisan itibarı ile kadrolu olduklarını hatırlatan Bingöl, mesai aksatan personele yasal işlem yapılacağını da duyurdu. 
Başhekimin Sekreterlerle toplantısı web 008.JPG

işlem yapılacağını da duyurdu.

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Metin Güzel’de personele hayırlı olsun dileklerini ileterek, maaş konularında bilgi verdi.

Kalite ve Destek Hizmetleri Müdürü Şahin Tüysüz ise, çalışma saatlerinde değişikliğin olmadığını ifade etti. Tüysüz, Veri girişi personelinin giydikleri kıyafetin yeni hastaneye taşınılması ile birlikte değişeceğini bu konuda çalışmaların sürdürüldüğünü söyledi.