T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Hizmet içi eğitimler, tüm hızı ile devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 11/01/2019

Hizmet içi eğitimler, tüm hızı ile devam ediyor.

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Eğitim Birimince planlanan 2018 yılı bahar dönemi hizmet içi eğitimler, birimlerden personelin katılımı ile yoğun bir şekilde devam ediyor. 

24 nisan eğitimi 010.JPG


Nisan 2018 tarihinde verilen bahar dönemi hizmet içi eğitimlere Labaratuvar teknisyenleri, Röngten teknisyenleri,, Psikologlar, Diyetisyenler, Eczacılar, Fizyoterapistler, Odyologlar katıldı. 
Eğitim Birim Sorumluları Feray Şeker Börksüz ve Pınar Yapılcan tarafından hazırlanan eğitim programında personele; İdris Eren ve Ramazan Çalışkan tarafından Hasta Hakları, Nurullah Yeşildal tarafından Bilgi Güvenliği, Psikolog Harun Kılıç tarafından Kişiler arası iletişim, Yılmaz Şahin ve İrem Irem Ariman tarafından Çalışan Hakları, Acil Tıp Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Mutlu tarafından Kardio Pulmoner Resüsitasyon, Fatma Akçay tarafından Kalite, Ayşegül Öztürk ve Selma Yeşilbağ tarafından Enfeksiyon, Tayfun Karaduman ve Tuba Tekin tarafından Materyovijilans, İrfan Altan tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği, Mevlüde Öztürk tarafından Organ Bağışı ve Uzm. Dr. Cemal Çiçek tarafından Örnek alım transferleri konusunda hizmet içi eğitimler verildi.

 
24 nisan eğitimi 016.JPG

24 nisan eğitimi.JPG

25 Nisan 2018 Eğitim.JPG

26 Nisan 2018 Eğitimleri 028.JPG

26 Nisan 2018 Eğitimleri 044.JPG